9


sierpnia

Kulki gejszy – dla większej przyjemności jej i jego

Kulki gejszy to wynalazek, który liczy sobie wiele wieków. Przyszedł do nas z Azji, chociaż nie jest rdzennie japoński, jak można byłoby się spodziewać po nazwie. Nie jest też prawdą, żer używały go jedynie gejsze. Na pewno jednak również nowoczesnym kobietom może posłużyć do zwiększania swojej przyjemności seksualnej. Jak? Odpowiadamy.

Czym są kulki gejszy i po co ich używać?

Gadżety te mają, jak można się spodziewać po nazwie, kształt kulisty i służą do aplikacji waginalnej. Kulki mogą różnić się średnicą oraz wagą, ale także budową. Niektóre z nich są wydrążone w środku, gdzie znajduje się kolejka kuleczka. Podczas ruchu kobiety napiera ona delikatnie na ścianki kulki większej, przez co ta lekko się porusza. Inne kulki mogą być pełne w środku, co również oznacza, że są cięższe. Mogą występować zarówno w pojedynkę, jak i być łączone w pary. Najbardziej nowoczesne modele kulek gejszy to te wyposażone w wibracje, pulsacje, czasem elektrostymulację albo nawet czujniki nacisku rozłożone na całej powierzchni.
Te dodatkowo udogodnienia mają różny cel. Jeśli chodzi o wibracje czy podobne działanie, to służy ono po prostu stymulacji kobiety. Drgania rozchodzące się po waginie, od jej środka, doskonale pobudzają. Dodatkowym bodźcem może być fakt, że takich kulek da się używać w miejscach publicznych.
Natomiast podstawowym zastosowaniem kulek gejszy był od zawsze:

Trening mięśni Kegla

Mięśnie te, zwane także mięśniami dna miednicy, odpowiadają między innymi za – w uproszczeniu – elastyczność ścianek wewnątrz pochwy. Im mięśnie są sprawniejsze, tym też wagina jest w stanie ciaśniej i mocniej ścisnąć członka. Dzięki temu zaś kobieta może odczuwać większą przyjemność podczas seksu z partnerem czy też masturbacji. Regularny trening mięśni kegla za pomocą kulek gejszy przynosi rezultaty już po kilku tygodniach. Wystarczy nosić je co drugi dzień po kwadrans – najlepiej nie dłużej – by odczuć, że tkanka staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.
Oczywiście z treningu kulkami gejszy korzyść odnosi także partner. Dzięki większej ciasnocie i elastyczności jego penis jest mocniej pobudzony. Kobieta ma także większą kontrolę nad mięśniami, potrafi więc nimi w swego rodzaju sposób masować penisa, nawet bez poruszania się.
Kulek gejszy bez konsultacji z urologiem czy ginekologiem nie powinny nosić kobiety w czasie ciąży, bezpośrednio po niej, z problemami dróg rodnych.